STÁHNI SI ZDARMA:
Kurz finanční sebeobrany (1. díl)
10 pastí na tvoje peníze a jak se jim vyhnout

Nenaleť ve světě financí. Zjisti, jaké nástrahy čekají na tvé peníze, ať je objevíš včas!

Tvé údaje jsou u mne v bezpečí, dodržuji zásady zpracování osobních údajů.

Co najdeš v e-booku?

Maximální výnos je fajn, ALE... Jaká rizika s ním spojená je potřeba si pohlídat?
Co mají společného peníze a přátelé? Jak nepřicházet o peníze ani o kamarády?
Kdy děláme špatná rozhodnutí nejen finanční? Jak se takovým situacím vyhnout?

+ 7 dalších finačních pastí a jak na ně!

Kdo je Arnošt Štěpánek?

Jsem normální chlap. Vždycky jsem hodně pracoval, vydělal nějaké peníze - a pak o ně přišel. Zase vydělal - a zase mne někdo podvedl. Znovu vydělal… a tak to šlo spoustu let.

Nikdo mne nikdy nenaučil, jak si udržet peníze. Dělal jsem spoustu blbých rozhodnutí. Dneska už vím, že to bylo to dobře. 20 let jsem si kupoval zkušenosti, poznával pasti na peníze a hledal cestu k finanční pohodě.

Časem jsem se hodně naučil, začal dělal méně chyb a hloupostí a naučil jsem se, jak  zbytečně nepřicházet o peníze. Dneska můžu říct, že mám pohodový život. Vydělal jsem spoustu peněz, postavil dům, zasadil spoustu stromů a zplodil 4 úžasné dcery (všechny s jednou ženou).

Dnes předávám dál to, co jsem se naučil a pomáhám lidem žít pohodový život.

Co říkají lidé...

Kurz je naprosto skvělý a podle mě je v něm všechno, co by obyčejného člověka ze střední třídy zajímalo, ohledně finanční gramotnosti. Tvůj kurz jsem poustěla i mému 10 ti letému synovi. Dceři jsem tvůj kurz koupila k narozeninám, je jí 28 let a jinak jej doporučuji i svým přátelům
Věra ChocholouškováZdravotní sestra, Praha
S Arnoštem je vždy radost spolupracovat nebo se aspoň potkat. Jeho věčná pohoda (já ho jinak neznám!) a humor jsou nakažlivé, vždy dokáže zaujmout neotřelý úhel pohledu a velmi příjemným a zároveň účinným způsobem z člověka vydolovat to nejlepší! A úplně nejradši s ním hraju golf, ale to je málokdy...:-(
Roman HolýEmbassy of the Czech Republic to the Netherlands
Pri príprave dôležitej prezentácie je Arnošt tým najlepším "priateľom na telefóne", akého si môžete predstaviť. Za pár dní som sa dokázala podľa jeho rád pripraviť na vystúpenie na konferencii a to bez nejakých veľkých skúseností s prezentovaním. Pomohol mi ako s obsahom, štruktúrou či zámerom, tak aj s mojou trémou.
Marta Štolfováživot podle vlastních představ
V Arnoštově přednášce mne zaujala jedna věc, a to věta o tom, jak se lidé pořád za něčím ženou a neustále by něco měli a tím zapomínají na to, co doopravdy chtějí. V tomto a ještě v některých věcech mi přišlo, že se právě jeho přednáška lišila od těch ostatních motivačních přednášek, které právě jsou o tom, co všechno bychom měli.
Irena Marešovástudentka VŠE
Prezentace je vzdy o momentu prekvapeni, vzbuzeni zajmu a kreativite. Arnostovy prezentace tohle vsechno obsahuji. A urcite se nebudete nudit, pripravovat prezentace s Arnostem byla vzdy zabava.
Zuzi ŠochováAgile & Scrum Coach, Certified Scrum Trainer
Arnošť je pro mne člověkem, který od začátku boří v člověku hranice, bez jediného slova kritiky. Prostě nepotřebuje říkat nic o tom, jaký člověk je, nebo jaký by mohl být. Stačí mu jen otevřít okno a nechat Vás nahlédnout a Vy už víte, co potřebujete změnit. Navíc, dost často je to něco, o co byste se ještě chvilku před tím hádali, jako o jediné správné konstantě Vašeho dosavadního konání. Tedy najednou Vám to všechno "docvakne" a vy prožíváte velký AHA moment, a to bez toho, že by Vás před tím někdo hodnotil.
Dagmar KodýtkováZakladatelka projektu: "Mít bezva život"
Spolupracovat s Arnoštem je vždycky velká legrace. Dokáže se na věci dívat zcela jinou optikou a vyladit je tak, aby fungovaly a dosahovaly cíle.
Standa VojtaFreelancer