ARNOŠT ŠTĚPÁNEK  

Finanční sebeobrana

Nauč se účinně bránit a zatoč se všemi šmejdy!

11 videí + bonusy, kde tě naučím:
jak zbytečně nepřijít o své peníze,
jak odolat neodolatelným nabídkám,
Jak neskočit šmejdům na jejich triky.

990 Kč

Můžeš se naučit, jak zbytečně nepřicházet o svoje peníze.

...peníze, o které nepřijdeš, nemusíš vydělat...

3 nejpodstatnější věci z kurzu

V kurzu je celkem 10 videí, tahle 3 jsou účastníky hodnocena jako nejvíce přínostá.

#1
Nauč se říkat TVRDÉ NE

NEJSME ZVYKLÍ ŘÍKAT NE. Většinu našich odmítnutí jsme si zvykli halit do přijatelných frází. Používáš taky místo odmítnutí věty jako: já teď nemám čas, ... už musím někam letět, ... teď se mi to nehodí, ... teď zrovna řeším jiné věci, ... ?

Jsou pro nás přijemnou berličkou, jak "proteď" odmítnout a doufáme, že tomu člověku na druhé straně dojde, že tím myslíte NECHCI, NEPOTŘEBUJI, NELÍBÍ SE MI TO. 

Neříkám, že máš být hrubián, ale lidem, co ti něco nabízejí se nauč říkat tvrdé NE. Ve všech těch zdvořilých odmítnutích je vždy nějaký prostor, aby se mohli vrátit až budeš mít čas, až se ti to bude hodit ... a oni se vrátí. A s každou jejich návštěvou vzrůstá jejich šance, že ti něco prodají.

Tvrdé NE je recept, který to vyřeší. 
Máš právo nechtít
máš právo, aby se ti něco nelíbilo,
máš právo to nepotřebovat,
máš právo odmítnout i děsně výhodnou nabídku.

A proto tenhle online kurz. Aby sis nezpackal život tím, že nevíš.

Nauč se říkat takové NE, které nedává žádný prostor pro návrat.

#2

Nenech se zatlačit do kouta

Prodejci se tě snaží zatlačit do kouta.

Ze začátku se to zdá jako příjemné povídání a pak se to často zvrhe v brutální nátlak. Zdá se, jako by všechny tvoje argumenty jen potvrzovaly, jak je ta nabídka výhodná a že bys byl úplný pitomec, kdybys ji nevyužil.

Ti prodejci jsou často výborně naškolení. Vědí, jak vyskládat ty pravé argumenty, aby tě dostali do kouta tvými vlastními slovy. A pod tlakem v koutě podepíšeš cokoli.

Kdykoli budeš mít pocit, že tě někdo tlačí do kouta, uteč. Najdi si nějakou únikovou cesu, formulaci, frázi, fintu ... a uteč.

Kdykoli budeš mít nějakou hrozně výhodnou nabídku, co platí jen teď a tady, vem si čas na rozmyšlenou, promysli to a pak se rozhodni.

Nevyužít nabídku vyjde levněji, než pod tlakem něco podepsat.

Tlačí tě do kouta? UTEČ.
Kdo uteče vyhraje. :-)

#3

Ptej se 4x CO KDYBY?

Než podepíšeš smlouvu, podívej se na ni ze 4 stran.

1. JÁ
Co se může stát na tvé straně. Mohou tě potkat různé životní lapálie a je dobře vědět, jaké máš možnosti, co uděláš. kdyby se to náhodou stalo.

2. POSKYTOVATEL
Co se může stát straně poskytovatele? Co se stane když zbankrotuje? Co se stane až člověk, se kterým jednáš odejde? S kým budu a jak budu řešit vztniklé problémy? Do jaké výše mám pojištěné své peníze u vás? I to jsou otázky, na které je potřeba se ptát. 

3. PRODUKT
Jak přesně funguje, co přesně kryje, na jakou je uzavřena smlouva, kdy a jak se dá vypovědět, kdo a jak bude řešit případné spory z této smlouvy vzniklé? Dej dohromady reálné situace, které tě mohou potkat a nech si napsat odpovědi písemně.

4. TRH
Na trhu se mohou stát různé věci. Může přijít krize, mohou se změnit ceny energií, úroková míra, může dojít k dramatickým změnám měnových kurzů - jak se tyto globální změny mohou dotknout tvé smlouvy?

Když budeš mít odpovědi z těchto 4 stran, budeš mít minimálně klidnější spaní a lepší možnost porovnat nabídky z pohledu jejich vhodnosti pro tebe.

Čím více budeš mít odpovědí, tím budeš mít klidnější spaní

Kdo je Arnošt?

Jsem normální chlap. Vždycky jsem hodně pracoval, vydělal nějaké peníze - a pak o ně přišel. Zase vydělal - a zase mne někdo podvedl. Znovu vydělal… a tak to šlo spoustu let.

Nikdo mne nikdy nenaučil, jak si udržet peníze. Dělal jsem spoustu blbých rozhodnutí. Dneska už vím, že to bylo to dobře. 20 let jsem si kupoval zkušenosti, poznával pasti na peníze a hledal cestu k finanční pohodě.

Časem jsem se hodně naučil, začal dělal méně chyb a hloupostí a naučil jsem se, jak  zbytečně nepřicházet o peníze. Dneska můžu říct, že mám pohodový život. Vydělal jsem spoustu peněz, postavil dům, zasadil spoustu stromů a zplodil 4 úžasné dcery (všechny s jednou ženou).

Dnes předávám dál to, co jsem se naučil a pomáhám lidem žít pohodový život.

Proč stojí kurz takhle nesmyslnou cenu?

Nezbláznil jsem se. Kurzu jsem věnoval spoustu hodin práce. Chci pomoct co nejvíce lidem být s financema v pohodě. Chci pomoct co nejvíce lidem nenaběhnout si na vidle výhodných nabídek. Chci lidem pomoct vyhnout se trikům šmejdů, kteří by jim oprodali i nos mezi očima, kdyby za to byla dobrá provize.

A protože jsem vydělal dost na to, abych už v životě nemusel pracovat, mohu so dovolit dělat věci bez ohledu na to, jestli nich vydělám nebo ne.

A proč zrovna 37 korun? Protože kdybych ti to dal zadarmo, skončí to v propadlišti dějin. Já mám v počítači adresář e-booky. V nich je dneska více než 80 e-bookuů. které jsem si stáhl zadarmo. Je v nich hodně nformací, které bych potřeboval ... ale byly zadarmo ... a nikdy jsem je neotevřel.

A proto tenhle online kurz. Aby sis nezpackal život tím, že nevíš.

Kdykoli máš peníze, najde se někdo, kdo by tě o ně rád připravil...

Finanční sebeobrana

Nauč se účinně bránit a zatoč se všemi šmejdy!

11 videí + bonusy, kde tě naučím:
jak zbytečně nepřijít o své peníze,
jak odolat neodolatelným nabídkám,
Jak neskočit šmejdům na jejich triky.

990 Kč

Co říkají lidé o mých kurzech

Kurz je naprosto skvělý a podle mě je v něm všechno, co by obyčejného člověka ze střední třídy zajímalo, ohledně finanční gramotnosti. Tvůj kurz jsem poustěla i mému 10 ti letému synovi. Dceři jsem tvůj kurz koupila k narozeninám, je jí 28 let a jinak jej doporučuji i svým přátelům
Věra ChocholouškováZdravotní sestra, Praha
S Arnoštem je vždy radost spolupracovat nebo se aspoň potkat. Jeho věčná pohoda (já ho jinak neznám!) a humor jsou nakažlivé, vždy dokáže zaujmout neotřelý úhel pohledu a velmi příjemným a zároveň účinným způsobem z člověka vydolovat to nejlepší! A úplně nejradši s ním hraju golf, ale to je málokdy...:-(
Roman HolýEmbassy of the Czech Republic to the Netherlands
Pri príprave dôležitej prezentácie je Arnošt tým najlepším "priateľom na telefóne", akého si môžete predstaviť. Za pár dní som sa dokázala podľa jeho rád pripraviť na vystúpenie na konferencii a to bez nejakých veľkých skúseností s prezentovaním. Pomohol mi ako s obsahom, štruktúrou či zámerom, tak aj s mojou trémou.
Marta Štolfováživot podle vlastních představ
V Arnoštově přednášce mne zaujala jedna věc, a to věta o tom, jak se lidé pořád za něčím ženou a neustále by něco měli a tím zapomínají na to, co doopravdy chtějí. V tomto a ještě v některých věcech mi přišlo, že se právě jeho přednáška lišila od těch ostatních motivačních přednášek, které právě jsou o tom, co všechno bychom měli.
Irena Marešovástudentka VŠE
Prezentace je vzdy o momentu prekvapeni, vzbuzeni zajmu a kreativite. Arnostovy prezentace tohle vsechno obsahuji. A urcite se nebudete nudit, pripravovat prezentace s Arnostem byla vzdy zabava.
Zuzi ŠochováAgile & Scrum Coach, Certified Scrum Trainer
Arnošť je pro mne člověkem, který od začátku boří v člověku hranice, bez jediného slova kritiky. Prostě nepotřebuje říkat nic o tom, jaký člověk je, nebo jaký by mohl být. Stačí mu jen otevřít okno a nechat Vás nahlédnout a Vy už víte, co potřebujete změnit. Navíc, dost často je to něco, o co byste se ještě chvilku před tím hádali, jako o jediné správné konstantě Vašeho dosavadního konání. Tedy najednou Vám to všechno "docvakne" a vy prožíváte velký AHA moment, a to bez toho, že by Vás před tím někdo hodnotil.
Dagmar KodýtkováZakladatelka projektu: "Mít bezva život"
Spolupracovat s Arnoštem je vždycky velká legrace. Dokáže se na věci dívat zcela jinou optikou a vyladit je tak, aby fungovaly a dosahovaly cíle.
Standa VojtaFreelancer

Finanční sebeobrana

Nauč se účinně bránit a zatoč se všemi šmejdy!

11 videí + bonusy, kde tě naučím:
jak zbytečně nepřijít o své peníze,
jak odolat neodolatelným nabídkám,
Jak neskočit šmejdům na jejich triky.

990 Kč

Když zjistíš, že tento kurz není pro tebe, stačí napsat a vrátím ti tvé peníze.