Cesta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eget arcu id lacus laoree. 

3 velké lži o mne

Měl jsem odmalička talent na jazyky

Učitelé na gymplu kvitovali mé jazykové nadání slovy, že v životě neučili větší poleno. Když jsem ve čtvrťáku četl článek o Napoleonově tažení Ruskem a letopočet 1812 přečetl "ejtýn tůtýn" profesorka málem umřela po záchvatu hysterického smíchu.

Vždycky jsem miloval být vidět a mluvit na veřejnosti

Jsem narozený 1. září - a po rodičích dlouhán. Ve všech třídách jsem byl vždycky nejmenší a nejmladší. K tomu brýle jako polelníky a navíc jsem opravdu hrozně zadrhával.

Držím se osvědčených pravidel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vulputate, quam id dignissim sagittis.

Mám za sebou spoustu zkušeností.
Ale hlavně mám selský rozum a snad i trochu pokory :-) 

Na školách jsem hodně lezl po skalách a živil jsem se šitím spacáků, natíráním střech.

Před 20 lety jsem založil svoji první firmu - trávil v ní dny i noci, naučil se spoustu věcí, ale nedařilo se mi "prodávat" mé myšlenky. Po dvou letech práce jsem neměl ani na nájem a doma mi vypli elektriku, protože jsem neplatil. Ale nevzdal jsem to. Občas nějaké peníze přišly, poplatil jsem dluhy a jel dál.

V roce 1998 jsem si na 4 roky odskočil do Škodovky na misi s názvem "naučit firmu, jak prodávat auta po internetu". Úžasná zkušenost. 4 roky jsem netěkal od jednoho k druhému a světe div se, ono to fungovalo. Škodovka mi dala strašně moc - taky moji nenávist k blbým prezentacím :-)

Na vánoce roku 2001 jsem po návrati z Nepálu zjistil, že kariéra manažera ve skupině VW nebude mé celoživotní poslání - a šel jsem si zpátky dělat to, co mne baví. Vymýšlel jsem projekty na internetu, občas nějaké z nich prodal, radil firmám jak dělat dobře reklamu a marketing. Vydělal jsem tím víc peněz, než stihnu zřejmě v životě utratit.

Dneska pracuji, protože mne to baví. Zkoušel jsem si dát chvíli úplné volno, plán byl 3 měsíce bez práce. Měsíc pecka, obídky, golfíčky a kávičky s kamarádama - ale po měsíci jsem pochopil, že na to, abych se válel na tomhle světě nejsem. 

Tak pomáhám tomu, kdo to potřebuje. Lidem a firmám lépe prezentovat, týmům lépe spolupracovat, neziskovkám získávat peníze, kamarádům sportovcům získávat sponzory a taky svým 3 dcerám jak se nenechat otrávit školní "výchovou" :-). 

Mám za sebou školy, které byly k ničemu (učitel matematiky), školy, které byly zajímavé (MBA na Sheffield Hallam University), ale výcvik v ORSC koučinku, který sjem si udělal v Londýně a San Francisku byl docela transformační.

Protože nemohu pomoci všem, rozhodl jsem se udělat část toho co vím jako on-line kurz.

Pojďme společně změnit způsob, jak prezentujeme

Slideshow !!!

sdfsadf s

asdfasdf