Arnoštovy
kurzy a programy

PRO FIRMY

Jak připravit úspěšnou prezentaci?

Napadlo Vás někdy, kolik stojí vaší firmu špatné prezentace? O kolik obchodů přicházíte tím, že vaši lidé neumějí výborně prezentovat? Kolik času strávíte sezením za zbytečně dlouhých poradách a prezentacích? To jsou obrovská čísla. Jak na straně byznysu, tak v počtu hodin vyhozeného času. Času, kdy mohli dělat svoji práci, nebo být s rodinami.

Jak dobře prezentovat pro média?

 

Máte noční můru z toho "Co když se novináři zeptají na ...?". Ve svých kurzech učím, jak komunikovat, jak vést diskuse a obhajovat své názory. Není to klasický mediatrénink, ale prožitková věc, role-playing a pochopení, že cílem není protistranu porazit a "uargumentovat" - ale být s ní schopen dlouhodobě, účelně a efektivně komunikovat.

Jak efektivně spolupracovat v týmu?

Tento kurz je postaven na know how z výcviků ORSC (Organisation Relationship System Coaching), který jsem absolvoval v letech 2015 a 2016 v Londýně a San Franciscu.

Nevěřili byste, jak málo týmy využívají potenciálu plynoucího z různosti osobností, povah a pohledů. Tento kurz je o zvědomění rolí v týmu, zvědomění toho, jak to kdo má ... a o tom, naučit se v týmu výborně komunikovat.

Díky zkušenostem jsou pak týmy schopny lépe spolupracovat, lépe snášet a přijímat změny, vzniká méně konfliktů - a ty které vznikají dokáže tým elegantně vyřešit.

Zní to jako pohádka a trošku éterické kecy? Rád Vám připravím malou ochutnávku - a uvidíte naživo, jak se tým může změnit "před očima".