Co je opakem zimního spánku? Asi Zimní sprinty (nejen) pro lepší prezentace :-)

místo lyží
zima a prezentace

Zimní Jizerky

Miluju zimu, mám ji mnohem radší, než parné léto. Ale zimu jsem si většinou užíval jinak než prací. Byl jsem hodně na horách, na lyžích, snowboardech, skialpech nebo běžkách a práce šla malinko stranou. Letos ale bylo všechno jinak.

První sprint: 30 VIDEÍ
Leden jsem si dal výzvu – natočit za 30 dní 30 videí a to na první dobrou bez jakýchkoli úprav a přetáčení. Natočil jsem víc než 30 videí, některá jsem ukázal, jiná přijdou – a fakt jsem pracoval intenzitou, jako už dlouho ne. Více o natáčení videí jsem psal v tomto článku

Druhý sprint: Nový on-line kurz
Když už jsem byl na vlně natáčení, udělal jsem i nový 5 dílný on-line kurz – „Jak připravit úspěšnou prezentaci EXPRESS“. Je to 5 kroků v 5 videích v 5 dnech … a k tomu 5 pracovních listů. Pro ty co radši poslouchají jsem udělal i mp3.

DO KURZU SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT ZDE – ZATÍM HO DÁVÁM ZDARMA – důvod pochopíte níže

Třetí sprint: Narození 4. dcerkyLucie
Čekali jsme děťátko v půlce února, do poslední chvíle jsme nevěděli, co to bude … a 20.2. to přišlo, narodila se nám Lucie. Tak nějak tušil že co neudělám do té doby, bude potom těžší … a moc jsem se nemýlil :-). Ale dcerunka je super, takže si ji užíváme … a proto jsem dal EXPRESS kurz zadarmo.

Čtvrtý sprint: Taxikářem na full time
Před porodem jsme se s manželkou sřídali v rozvážení dětí po tréninkách – ale teď je žena doma a já pendluju sám. Děs. Starší má 8 tréninků týdně (víkendy naštěstí zatím volné – pokud vám to nevychází, tak má 2x týdně i ranní tréninky od 6 a jednu ranní cvičení). Dvojčátka 1 trénink v tělocvičně, výtvarku, jedno večerní lyžování a o víkendech snowboardcrossový tréninky. Ale ta dobrá zpráva je – nemám čas se flákat – a v přestávkách taxislužbx tvořím další věci pro vás.

Pátý sprint: učím se pracovat s facebookem
Protože chci, aby moje kurzy prošlo co nejvíce lidí – ani ne proto, abych více vydělal – ale aby se víc lidí naučlo dobře prezentovat. Jednak to opmůže těm lidem v jejich kariérách, úspěchu … ale pomůže to i všem okolo, že nebudou muset poslouchat zbytečný kecy :-). No ale vyznat se v těch všech nastaveních, pochopit, jak dělat dobrou reklamu a nevyhazovat zbytečně peníze … to bude ještě velký challenge.

TAK TOHLE BYLA MOJE ZIMA … a stihl jsem i spoustu lyžování – jen to asi se zimním spánkem nebo odpočinkem nemělo moc společného – ale baví mne to, reakce účastníků úžasné, takže frčíme dál – teda spíš JEDEME BOMBY

Pojeďte se mnou DO KURZU SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT ZDE. A když mi napíšete, jakou zimu jste měli vy, budu rád 🙂

Arnošt Štěpánek
Učím týmy a podnikatele lépe komunikovat a prezentovat sebe a své projekty tak, aby mohli trávit víc času na té své "vysněné pláži". JDETE DO TOHO SE MNOU?
Komentáře