Můj první webinář – výlet daleko z komfortní zóny

vylet mimo komfortni zonu

Když jsem začal připravovat on-line kurz o tom, jak dobře prezentovat, nezdálo se, že by to měl být nějaký velký problém. Součástí toho, co jsem chtěl vytvořit byly i webináře.

Skouknul jsem pár návodů o tom, jak udělat webinář, nahrubo vyzkoušel, neviděl žádný problém, tak šup na to. Dal jsem termín a pozval pár lidí do on-line kavárny, abychom si to vyzkoušeli „nanečisto“. Založil jsem webinář na google hangouts, dal odkaz na svůj web, poslal ho lidem, dal ho na youtube a bylo připraveno.

Tedy zdálo se být.

Již dlouho jsem nebyl podobně ztracený, zamotaný a bezradný – a dlouho jsem se necítil víc trapně. Ale nevypnul jsem to, přestože jsem měl obrovskou chuť to udělat. Nebylo to pro mne vůbec jednoduché, ale nakonec přišel happyend.

Protože ve svých kurzech nutím účastníky opouštět své komfortní zóny, udělal jsem krátký sestřih, abych ukázal, že i já mám své hranice komfortu se kterými se peru – a že se za ně nijak nestydím. Dobře se bavte 🙂

 

a následující den jsem ještě udělal malé video o tom, jak jsem to viděl „den poté“

Takže přátelé – nebojte se vyskočit z komfortních zón, vyzkoušet nové věci a naučit se něco nového.

A na závěr malá výzva.
Zkuste dnes udělat něco jinak, vykročit aspoň trošku ze své komformní zóny! Udělat něco co jste dosud neudělali, nevyzkoušeli nebo něco, co dlouho odkládáte.

Je jedno, jestli pozvete souseda na kafe, oslovíte na ulici neznámého člověka, půjdete konečně do fitka nebo se proběhnout, necháte malé děti, aby vám hodinu šéfovaly, změníte odpolední, či večerní stereotyp s manželkou.

Držím Vám palce 🙂

Arnošt Štěpánek
Učím týmy a podnikatele lépe komunikovat a prezentovat sebe a své projekty tak, aby mohli trávit víc času na té své "vysněné pláži". JDETE DO TOHO SE MNOU?
Komentáře