Jak se díky toustům stát mistrem prezentací?

jak se stát mistrem prezentací

Tomáš, jeden z mých milých klientů, miluje toasty. Má je pravidelně 3x týdně k večeři – každé úterý, středu i čvtrtek. Týden co týden ve stejných časech, místech, se stejnými lidmi.

Moc jsem toasty nemusel – dokud mne Tomáš nepozval k nim do klubu. Byl jsem překvapený, když jsem tam potkal docela profíky a toustové labužníky. Zkrátka Profesionální Toasmasteři.

Slyšeli jste už o toasmasterech?

Několik tisícovek klubů po celém světě, kde se nedělají toasty, ale lidé se tam učí lépe prezentovat a komunikovat. Já jsem o nich slyšel mnohokrát, říkal jsem si, že by to asi bylo fajn vyzkoušet, ale nikdy jsem si nebyl ochoten udělat čas, nikoho jsem tam neznal … prostě kecy, kecy, kecy  :-). Ve výsledku moje potřeba nebyla tak veliká, abych pro to něco udělal, a nepřišla dostatečně silná příležitost, aby mne tam zavedla. Pak jsem potkal Tomáše, příležitost byla na světě a já se ocitl na setkáni Toastmasters – a ne tak ledajakých. Professional Toastmasters Praha.

Hodně fajn lidi, nesmírně podporující a přátelské prostředí. Příležitost pro každého naučit se trošku lépe mluvit, připravit si prezentaci a dostat k ní cennou zpětnou vazbu. Tahle návštěva bude na dýl – myslím, že s tastmasters chvilku vydržím :-).

Jestli to máte jako já a potřebujete impulz k tomu, abyste něco udělali? TADY JE:

17.5.2017 mám v klubu Professional toastmasters Praha povídání na téma “Slidy v prezentacích – výborný sluha a špatný pán”. Vstup je zdarma – ochutnáte toastmastery, potkáte pár úžasných lidí … a třeba právě tohle může být ten krok k tomu stát se lepším řečníkem.

A jestli nepřijdete, zeptejte se google, kde že je nejbližší toastmasters klub a vyražte se tam podívat.

Sice pak budu bez práce, ale já se nějak zabavím a mé čtyři děti hlady asi neumřou 🙂

Takže šuo, šup na ochutnávku k toastmasterům!

Arnošt Štěpánek
Učím týmy a podnikatele lépe komunikovat a prezentovat sebe a své projekty tak, aby mohli trávit víc času na té své "vysněné pláži". JDETE DO TOHO SE MNOU?
Komentáře